Przejdź do treści

Aktualności

Archiwum aktualności

INFORMACJA

Uprzejmie informujemy, że dzień 2 listopada 2017r. jest dniem wolnym od pracy w Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Sokołowie Podlaskim, za dzień świąteczny 11 listopada 2017r. przypadający w sobotę.

Czytaj więcej

Informacja opisowa nt. przygotowania szkół do nowego roku szkolnego 2017/2018 na terenie PSSE Sokołów Podlaski

Na terenie działania PSSE w Sokołowie Podlaskim w ramach przygotowania szkół do nowego roku szkolnego 2017-2018 przeprowadzono 23 kontrole w placówkach nauczania i wychowania. Głównym kryterium, wg którego przeprowadzono kontrole był roczny harmonogram kontroli, w którym zaplanowano kontrole wybranych placówek.

Czytaj więcej

szczepienia.info

Zachęcamy do odwiedzania nowej, odświeżonej i uaktualnionej odsłony portalu Szczepienia.info. Misją portalu jest przekazywanie bezstronnych, obiektywnych informacji na temat szczepionek i szczepień. Informacje na portalu są przygotowywane przez ekspertów NIZP-PZH oraz współpracujących lekarzy wakcynologów, w oparciu o aktualne fakty naukowe.

Czytaj więcej

FONTANNY PODZIWIAJMY Z DALEKA!

Fontanny stanowią ozdobne elementy architektury i nie są przeznaczone do kąpieli. Woda w fontannach wygląda na
czystą, w rzeczywistości jednak nie nadaje się do mycia, a tym bardziej do spożywania, gdyż może być szkodliwa dla
zdrowia.

Czytaj więcej

Patent na bezpieczne wakacje 2017

Główny Inspektor Sanitarny podaje w pigułce garść przydatnych informacji, które warto zapamiętać i stosować wedle potrzeby w czasie wakacji:

Czytaj więcej