Aktualności

Archiwum aktualności

AFRYKAŃSKI POMÓR ŚWIŃ

Afrykański pomór świń to szybko szerząca się, zakaźna choroba wirusowa, na którą podatne są świnie domowe, świniodziki oraz dziki. Wirus jest odporny na wysoką temperaturę, procesy gnilne, wędzenie, krótkotrwałe gotowanie, wysychanie, potrafi przetrwać do 3 lat w mrożonym mięsie.

Czytaj więcej

Mam czas rozmawiać" (#mamczasrozmawiac)

Krajowe Centrum ds. AIDS w ramach realizacji Krajowego Programu Zwalczania AIDS i Zapobiegania Zakażeniom HIV przygotowało i realizować będzie kampanię społeczną o charakterze edukacyjno-profilaktycznym.
Kampania pod hasłem: #mamczasrozmawiac skierowana jest do rodziny wielopokoleniowej i powstała po to, by stać się inspiracją do podjęcia dialogu międzypokoleniowego o zdrowiu.

Czytaj więcej

INFORMACJA

Uprzejmie informujemy, że dzień 2 listopada 2017r. jest dniem wolnym od pracy w Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Sokołowie Podlaskim, za dzień świąteczny 11 listopada 2017r. przypadający w sobotę.

Czytaj więcej

Informacja opisowa nt. przygotowania szkół do nowego roku szkolnego 2017/2018 na terenie PSSE Sokołów Podlaski

Na terenie działania PSSE w Sokołowie Podlaskim w ramach przygotowania szkół do nowego roku szkolnego 2017-2018 przeprowadzono 23 kontrole w placówkach nauczania i wychowania. Głównym kryterium, wg którego przeprowadzono kontrole był roczny harmonogram kontroli, w którym zaplanowano kontrole wybranych placówek.

Czytaj więcej

szczepienia.info

Zachęcamy do odwiedzania nowej, odświeżonej i uaktualnionej odsłony portalu Szczepienia.info. Misją portalu jest przekazywanie bezstronnych, obiektywnych informacji na temat szczepionek i szczepień. Informacje na portalu są przygotowywane przez ekspertów NIZP-PZH oraz współpracujących lekarzy wakcynologów, w oparciu o aktualne fakty naukowe.

Czytaj więcej