Przejdź do treści

Aktualności

Archiwum aktualności

LEGIONELOZA – INFORMACJE DLA OSÓB PODRÓŻUJĄCYCH

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sokołowie Podlaskim zachęca do zapoznania się z załączonym opracowaniem Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny pt. „Legioneloza – informacje dla osób podróżujących”.

Czytaj więcej

Kampania edukacyjna Krajowego Centrum ds. AIDS „Mam czas rozmawiać (#mamczasrozmawiac)”

Kampania społeczna: #mamczasrozmawiac jak kobieta z kobietą
Krajowe Centrum ds. AIDS w ramach realizacji Krajowego Programu Zapobiegania Zakażeniom HIV i Zwalczania AIDS przygotowało i będzie realizowało kampanię społeczną o charakterze edukacyjno-profilaktycznym.

Czytaj więcej

„Zdrowe i bezpieczne miejsce pracy” – substancje NIEBEZPIECZNE POD KONTROLĄ

Celem głównym kampanii jest dostarczenie wiarygodnych informacji na temat zagrożeń związanych z występowaniem niebezpiecznych substancji chemicznych w miejscu pracy oraz podniesienie poziomu świadomości w zakresie ograniczania ryzyka stwarzanego przez te substancje.

Czytaj więcej

Światowy Dzień Zdrowia 7 kwietnia 2018 r.

„Zdrowie dla wszystkich” to hasło Światowego Dnia Zdrowia w 2018 r.
Światowy Dzień Zdrowia obchodzony co roku 7 kwietnia, w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia, sprzyja mobilizacji działań poświęconych konkretnym zagadnieniom i problemom zdrowotnym, ważnym dla ludzi na całym świecie.
Tematem przewodnim kampanii z okazji obchodów Światowego Dnia Zdrowia 2018 jest: Powszechna opieka zdrowotna: wszędzie dla każdego.

Czytaj więcej

Akcja „Wiosna bez pneumokoków”

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Od 20 marca do 29 czerwca 2018 r. będziecie mogli bezpłatnie zaszczepić swoje dziecko przeciwko pneumokokom.

Przypominamy, że to szczepienie daje najlepszą i skuteczną ochronę przed inwazyjnymi zakażeniami , zapaleniem płuc oraz ostrym zapaleniem ucha środkowego wywołanym przez Streptococcus pneumoniae!

Czytaj więcej